MENU
Advertentie
Advertentie
tijdsduur
Dagdeel
organisatie
KOH
kosten
basistarief
Op aanvraag
extra prijsinformatie
informatie
gebied:
Somatiek
categorie(ën):
Longziekten
onderwerp(en):
COPD/Astma
ICPC:
A
sponsoring
Onbekend
accreditatie
accreditatie
3
punten
Medisch Handelen: 60%
Kennis en Wetenschap: 40%
overige informatie
Kosten onbekend - Prijs op aanvraag.
in
company
CAHAG - Astma bij volwassenen
in-company nascholing
Nascholing
Organisatie

In maart 2015 is de nieuwe NHG-standaard 'Astma bij volwassenen' uitgekomen. Deze 'standaard' bevat vrij veel wijzigingen ten opzichte van de vorige versie. Deze presentatie komt tegemoet aan de behoefte in zorggroepen om koppels huisartsen en POH’s te informeren over deze wijzigingen.

De presentatie over vernieuwingen wordt gecombineerd met een korte informerende presentatie over het opzetten van astma-ketenzorg. Zorgverzekeraars bieden de mogelijkheid astma-ketenzorg te contracteren; deze presentatie biedt een overzicht welke stappen gezet moeten worden om ketenzorg op te zetten.

Leerdoelen

  • Deelnemers zijn op de hoogte van de veranderingen / toevoegingen in de nieuwe standaard.
  • Deelnemers kunnen vertellen hoe zij, volgens ketenzorg, hun astmapatiënten kunnen verzorgen.
Hebt u suggesties voor het verbeteren van deze pagina of algemene op- of aanmerkingen met betrekking tot onze website? Laat het ons hier weten!