MENU
Advertentie
Advertentie
tijdsduur
Meerdaags
organisatie
Kennisnetwerk Lean in de zorg
kosten
basistarief
€ 4500
extra prijsinformatie
informatie
gebied:
Somatiek
categorie(ën):
Management, Effectiviteit en efficiency
ICPC:
A
sponsoring
Onbekend
accreditatie
accreditatie
20
punten
locatie
University Hospital
Medical Drive 4502
San Antonio
Verenigde Staten
☎ +1210 3584 000
overig
01
Jun
2015
Lidz praktijkopleiding USA 2015
Deze bijeenkomst is reeds geweest
Wilt u toekomstige nascholingen vinden:
Op het gebied van:
'Management' of 'Effectiviteit en efficiency'
Van aanbieder:
Kennisnetwerk Lean in de zorg
In de omgeving:
San Antonio

Tijdens de Lidz Praktijkopleiding in USA leren deelnemers over hoe zij Lean/Continue verbeteren in hun zorginstelling toe kunnen passen en implementeren. Deelnemers zijn te gast bij (zorg) organisaties die lean reeds succesvol toepassen. Een essentieel onderdeel van 'Lean' is het observeren van processen om verbeterpotentieel en grondoorzaken van verspilling te ontdekken.

Tijdens werkbezoeken leren deelnemers hoe ze processen kunnen observeren.Hierbij worden ze ondersteund door coaches/ Lidz bestuursleden Marja Ho-dac (Nefroloog Zaans Medisch Centrum), Marc Rouppe van der Voort (Programmamanager Lean en Zorglogistiek St. Antonius Ziekenhuis) en Mark Graban (internationally-recognized leader in “Lean Healthcare).Het oefenen van deze vaardigheid helpt deelnemers om bij terugkomst eigen processen te observeren en mogelijkheden voor procesverbetering te ontdekken. De laatste twee dagen van de praktijkopleiding gaan de deelnemers naar het 'Thedacare/LEI Lean Healthcare Summit'. Op dit uitdagende congres wisselen interessante sprekers en workshops elkaar af en delen de deelnemers kennis met honderden collega ervaringsdeskundigen; artsen, bestuurders en verpleegkundigen, die al jaren met Lean aan de slag zijn. Gedurende de hele opleiding worden deelnemers ondersteund en uitgedaagd om na te denken over de toepassing van lean in hun dagelijkse werkzaamheden. Deelnemers worden geïnspireerd door te horen over good practices en ze zelf te observeren.

Leerdoelen samengevat:

  • Processen observeren op de werkvloer
  • Lean toepassen in in de praktijk
  • Resultaten (good practices) van lean zien
  • Inspiratie opdoen voor toepassing van lean op de werkvloer
  • Theorie en praktijkervaring over lean
Hebt u suggesties voor het verbeteren van deze pagina of algemene op- of aanmerkingen met betrekking tot onze website? Laat het ons hier weten!